پروژه ها

 

پروژه ها

 

  •  نیروگاه و گلخانه‌ی صنعتی غرق‌آباد:

این نیروگاه پس از اخذ مجوزات لازم در آذر ماه 95 در شهر غرق آباد ساوه کلنگ خورد که با همت و تلاش شبانه‌روزی بعد از 10 ماه عملیات‌های عمرانی و الکتریکی و مکانیکی به پایان رسید. در این واحد نیروگاهی که با ظرفیتِ 7 مگاوات به بهره‌برداری رسیده است، از مولدهای درون‌سوز MWM آلمان استفاده شده است. همچنین به منظور افزایش راندمان موثر، در ساختگاه مذکور گلخانه‌ی صنعتی با استفاده از بازیافت حرارت مولدها در دست احداث می‌باشد.

  • نیروگاه 25 مگاواتی تاکستان:

پروژه‌ی نیروگاه تاکستان بعد از اخذ مجوزات قانونی و لازم از ادارات مربوطه، که خود پروسه‌ای زمانبر است، در خرداد 96 کلید خورد. به حمد و یاری خداوند عملیات اجرای فندانسیون‌ها به اتمام رسیده است و سازه‌ی نیروگاه نصب شده است و بقیه عملیات ساختمانی در حال اجرا می باشد.

  • نیروگاه بادی:

پس از تهیه و مطالعه‌ی اطلس باد ایران، منطقه‌ی بادخیز قیطانیه و غرق‌آباد را جهت احداث نیروگاه بادی انتخاب شد. در حال حاضر پروانه‌ی احداث دو نیروگاه 50 مگاواتی اخذ شده است. همچنین زمین مورد نیاز برای فاز یک پروژه به میزان 16 مگاوات خریداری شده است. طرح اتصال فاز یک از برق منطقه ای باختر اخذ شده است  و مذاکرات جدی با سرمایه‌گذاران خارجی جهت تامین توربین‌ها در حال انجام است.